Çok ucuz fiyatlarla Siirt Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Siirt Trabzon uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Trabzon Uçak Bileti

Siirt Trabzon Uçak Bileti

Türkiye’nin Karadeniz turları kapsamında daimi adreslerinin başında gelen Trabzon, olağanüstü bir tabiata sahiptir. Her bir noktası ormanlar, milli parklar, sit alanları, yaylalar ile çevrili olan kent bugün Rize ile beraber yayla turizmin ülkemizdeki merkezidir. Şehrin kaosundan, gürültüden uzak tam bir meditasyon kenti olan Trabzon, bugün doğaseverlerin bir araya geldiği noktadır. Muhteşem tarihi ile pek çok beyliğe, devlete ve imparatorluğa imza atan kent, aynı zamanda bu toplulukların mirasları ile de göz kamaştırır. Trabzon kültürel değerleri, yöresel izleri ve sıcakkanlı insanları ile de misafirlerini en samimi şekilde karşılar. Şehir tüm bunların yanı sıra Karadeniz’in en farklı lezzetlerini de sizinle buluşturur.

Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı şehrin bugün en eski ve görkemli yapılarından biridir. Kentin adı ile eşdeğer bir özellik taşıyan manastır aynı zamanda Trabzon’un sembolüdür. Halk arasında “Meryem Ana” olarak da tanınan yapı günümüze ulaşana dek pek çok kez restore döneminden geçse de harabe görünümüne sahiptir.

Milattan sonra 5. yüzyılda inşa edildiği bilinen Trabzon Kalesi, şehir merkezinin kalbinde yer alır. Aşağı, orta ve yukarı kale olmak üzere üç ayrı bölüme ayrılan kale, özellikle Pontus Rum İmparatorluğunun en güzel yansımalarından biridir.

Siirt Trabzon uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Siirt Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.