Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 25 dakikadır.

Trabzon Afyon uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Afyon ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Afyon Uçak Bileti

Trabzon Afyon Uçak Bileti

İç Batı Ege’de yer alan Afyon, ülkemizin bölgeler arası kesişim noktasıdır. Yüzyıllar boyunca tarihsel bir süzgece tanıklık eden kent; bugün kültürel deneyimleri, geçmişi günümüze bağlayan somut değerleri, termal turizme öncülük eden şifalı suyu ve muhteşem bir tat sunan gastronomisi ile ülke turizmine katkı sunar.

Tarihi milattan önce 3000’li yıllara kadar uzanan şehir, günümüze ulaşana dek farklı uygarlıkların egemenliği altında yoğruldu. Bugün bu izleri hala her bir köşesinde yansıtan kent, özellikler tarihseverler tarafından yoğun oranda rağbet görür.

Şehre girdiğiniz gibi dikkatinizi çeken Afyon Kalesi, ilk görmeniz gereken yerlerin başında gelir. 226 metre yüksekliği ile kentin her bir noktasından rahatlıkla görülebilen kale, ilk dönemlerinde şehre gelebilecek saldırıları önlemek amacı ile inşa edildi. Muhteşem bir heybete sahip olan kale, milattan önce 1350 tarihine kadar uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Volkanik tepe üzerinde yer alan yapı ziyaretçilerine eşsiz bir seyir zevki sunar.

Trabzon Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Trabzon Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.