Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Trabzon Batman uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Batman ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızdan ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Batman Uçak Bileti (1)

Trabzon Batman Uçak Bileti

Hangi tarihler arasında kurulduğu kesin olarak bilinmeyen Batman, ülkemizin önemli yer altı şehirlerinden biridir. Tarih öncesine dayanan köprüleri, kaleleri, kuleleri, kiliseleri ve camileri ile önemli bir yer tutan kent; özellikle tarihi ve kültürel turizm adına ülkemizde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Yüzyıllardan beri insanların mesken yeri olarak kullandığı Hasankeyf bugün hala yöre halkı tarafından göçebe yaşama ev sahipliği yapar. Anadolu’da bulunan önemli yer altı şehirlerinden biri olan antik kentin ilk olarak kurulma tarihinin Bizans İmparatoru Konstantinos’a dayandığı bilinir. Tarih boyunca çeşitli topluluklar tarafından darüşşifa, medrese, rasathane, ilim ve kültür merkezi olarak kullanılan bölge kayalıklar arasından taşınan sistem ile aynı zamanda su medeniyetinin ilk olarak ortaya çıktığı yerlerden biridir. Mağaralar, yer altı şehirleri ve tarihin karanlık çağlarına dayanan kiliseler ile göz alıcı olan Hasankeyf’i gezmek oldukça keyif vericidir.

Trabzon Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Trabzon Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.