Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Muğla uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Genellikle her gün farklı saatlerde gerçekleşen uçuş, bazen aktarmalı olabilir. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Trabzon Muğla uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Muğla’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Muğla Uçak Bileti

Trabzon Muğla Uçak Bileti

Ege ve Akdeniz’in en güzel kesişim noktası olan Muğla, ülkemizin yaz turizmi merkezidir. Muhteşem tabiat manzaraları karşısında görenleri kendine hayran bırakan kent, aynı zamanda yerli ve yabancı turist oranının da en yüksek olduğu noktadır.

Birbirinden güzel ilçeleri ile yaz turizminin nabzını tutan Muğla, aynı zamanda bugün hala dünya üzerindeki çeşitli uygarlıkların tarihini kapsayan mitolojik olaylarında ortaya çıkış yeridir. Gezilip görülecek yerler bakımından bir hayli zengin içeriğe sahip olan kentte özellikle Datça, Fethiye, Marmaris ve Bodrum oldukça dikkat çeker.

Trabzon Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Muğla uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.