Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Nevşehir  uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 40 dakikadır.

Trabzon Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Nevşehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Nevşehir Uçak Bileti

Trabzon Nevşehir Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca önemli dinlerin ve kültürlerin doğduğu yer alan Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Dünyanın en eski kentlerinden biri olma özelliği taşıyan merkez, aynı zamanda sahip olduğu doğal oluşumları ile global bir üne kapılarını açar. Türkiye’nin yıl boyunca yerli ve yabancı en çok turist çeken noktalarından biri olan Nevşehir; eşsiz vadiler, mağaralar, yer altı şehirleri, kiliseleri, camileri ve manastırları ile göz kamaştırır.

Yüzyıllar boyunca din adamlarının dünyanın tüm nimetlerinden arınmak, tazelenmek ve tanrıya yakın olmak için yaşadığı yer alan Göreme, bölgedeki kilise oranının en yüksek olduğu yerdir. Bir dönem ahır olarak kullanılan bu önemli bölge UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yerini alır. Ortodoks Hristiyanlığının en güzel örneklerine hakim olan Göreme Açık Hava Müzesi, şehrin sembol adreslerinin başında gelir.

Trabzon Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Trabzon Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.