Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Trabzon Kars uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Trabzon Kars Uçak Bileti

Trabzon Kars Uçak Bileti

Ermenistan ile sınır komşumuz olan Kars, farklı deneyimleri yaşayabileceğiniz en güzel adreslerden biridir. Uzun yıllar boyunca Rus egemenliği altında kalan şehrin dört bir yanında bu uygarlığa dair en güzel örnekler şehre muhteşem bir hava katar. Anadolu’nun Kafkasya’ya açılan kapısı olan şehir, medeniyetlerin izlerini taşıyan bir hazinedir. Özellikle son yıllarda, keşfedilen güzelliğinin farkına varılması ile beraber Doğu Anadolu Bölgesi’nin en gözde kenti olan Kars, aynı zamanda ülkemizde kış turizminin merkezlerinden biridir.

Türkiye ve Ermenistan sınırında bulunan Arpaçay Nehrinin kıyısındaki Ani Harabeleri, Anadolu toprakları üzerinde yer alan en önemli antik kentler arasındadır. 2016 tarihinde UNESCO listesine giren ve uzun yıllar boyunca Kafkasya ile Anadolu arasında ince bir çizgi görevi üstlenen bölge, bugün hala sağlamlığını koruyan surları, katedralleri, kilise ve camileri ile göz alıcıdır.

Trabzon Kars  uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Trabzon Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.