Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon'dan Kayseri'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 45 dakikadır.

Trabzon Kayseri uçak bileti al!

Sizde Trabzon'dan Kayseri'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Kayseri ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kayseri'de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Kayseri Uçak Bileti 300x200 Trabzon Kayseri Uçak Bileti

Trabzon Kayseri Uçak Bileti

Bugün hala tarihin her dönemini özenle koruduğu görülen Kayseri, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Yüzyıllardan beri aktif olarak insan yaşantısına tanık olan kent, aynı zamanda ilk dönemlerinden beri Anadolu üzerindeki önemli ticaret yollarının geçtiği güzergaha sahiptir. Bundan dolayı uzun yıllar boyunca İpek ve Baharat yolları gibi önemli ulaşımların kesişim noktası üzerinde bulunan şehir, günümüzde sanayinin ileri gittiği merkezler arasında ilk sıralarda yerini alır.

Kent tüm bunların yanı sıra sahip olduğu Erciyes Dağı ile kış aylarında ülkemizin önemli turizm kapılarından biri haline gelir.

Türkiye'nin en iyi post ormanları seçilen Hacer Ormanlarının içinde yer alan Kapuzbaşı Şelaleleri tam olarak bir doğa harikasıdır. Yıl boyunca etkileyici bir görüntüye sahne olan bölge, kayalık bir dağın arasından dökülen yedi adet şelaleden meydan gelir. Niagara Şelalesinden daha yüksekten düşen suları ile göz kamaştıran Kapuzbaşı, 100 metre gibi heybetli bir boyuta sahiptir.

Trabzon Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı'ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü'ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Trabzon Kayseri uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.