Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Konya’ya  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 55 dakikadır.

Trabzon Konya uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Konya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Konya Uçak Bileti

Trabzon Konya Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesi sınırlarında olan Konya, yüz ölçümü bakımından ülkemizin en geniş toraklarına sahiptir. Büyük bir bozkır alan olan Konya, tarihi ve kültürel değerleri eşliğinde günümüzde özellikle belirli dönemlerde yüksek oranlarda bir turizm kapasitesine sahiptir. Yüzyıllardan beri süregelen tarihsel serüveni boyunca çeşitli uygarlıkları ağırlayan kent, özellikle İslami sembollerinin çokluğundan dolayı Türkiye’de inanç turizminin yoğun olarak yaşandığı bir bölgedir.

1274 yılında Mevlana’nın oğlu Sultan Veled tarafından yaptırılan Mevlana Türbesi, şehirde ilk görülmesi gereken yerlerin başında gelir. “Gel, gel, ne olursan ol yine gel” sözleri ile kapılarını din, dil ve ırk fark etmeksizin tüm insanlığa açan Mevlana Müzesi, maneviyatını sınırlarına girdiğiniz an hissedeceğiniz bir atmosfere sahiptir. 2014 tarihinde genişçe bir restore döneminden geçen mekan aynı zamanda müze olarak da anılmaya başlandı.

Trabzon Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Trabzon Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.