Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

Trabzon Ordu uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Ordu ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Ordu Uçak Bileti

Trabzon Ordu Uçak Bileti

Doğa ile bütünleşmek isteyenlerin Türkiye’deki uğrak noktalarından biri olan Ordu, Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biridir. Yılın her döneminde farklı bir güzellik ile karşılaşabileceğiniz Ordu, aynı zamanda bölgenin eşsiz lezzetleri ile misafirlerini en güzel şekilde ağırlar. Yaz ve kış olmak üzere devamlı olarak turist çeken kent, sahip olduğu kayak merkezi ve kıyı şeridi ile göz kamaştırır. Uzun yıllar boyunca üzerinde yerleşimin olduğu şehir ayrıca tarihi yapıları ile de beğeni kazanır.

Fatsa-Aybastı kara yolu üzerinde yer alan Gaga Gölü, Örencik Köyü sınırları içindedir. Derinliği 10 ve 15 metre arasında değişen göl, yeşillikler içindeki fındık bahçeleri arasındadır. 1. ve 3. derece doğal sit alanı halinde olan bölge aynı zamanda pek çok bitki ve hayvan türünün yaşam alanı olması ile beraber yetişme bölgesidir.

Trabzon Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Trabzon Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.