Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 40 dakikadır.

Trabzon Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Şanlıurfa ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Şanlıurfa Uçak Bileti

Trabzon Şanlıurfa Uçak Bileti

“Peygamberler Şehri” olarak adından bahsettiren Şanlıurfa, ülkemizin en görkemli inanç turizmi merkezidir. Yüzyıllar boyunca çeşitli din alimlerinin ve peygamberlerin yaşadığı yer olarak bilinen Urfa, aynı zamanda köklü tarihi boyunca çeşitli dini olaylara da konu oldu. Bu özelliği ile yıl boyunca yerli ve yabancı binlerce turisti konuk eden şehir ülkemiz genelinde önemli bir faaliyet görür.

Anadolu’nun en eski şehirlerinden biri olan Urfa, aynı zamanda asırlar boyunca ev sahipliği yaptığı farklı medeniyetlere ait izleri ile göz alıcı bir duruş sergiler. Aynı zamanda kent önemli bir gastronomi şehridir.

İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer olan Balıklıgöl, şehrin en sembolik yeridir. Büyükçe bir alanı kapsayan gölün her bir yanı manevi hazzı en güzel şekilde yansıtan ibareler ile çevrilidir. Gölün çevresinde Şanlıurfa’yı temsil eden çeşitli hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Trabzon Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Trabzon Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.