Türk Hava Yollarının düşük bütçeli yeni iş ortağı olarak 2008 yılında uçuş hayatına başlayan AnadoluJet, yeni bir iş modelinin simgesidir. THY güvencesi altında farklı bir ticari anlaşma çizen AnadoluJet bugün Türkiye’de pek çok yere uçtuğu gibi Kuzey Kıbrıs’a da uçuş sağlıyor. 45 yere uçuş düzenleyen firma “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla tanınıyor. Anadolu’nun misafirperverliğinden taviz vermeyen firma uçuş seyahatlerinde de konuklarına oldukça hoş bir hizmet sunuyor. Ulaşım ağını her geçen gün artırarak hava yolu ulaşımında kendini oldukça güçlü bir yere getiren AnadoluJet günümüzde 33 uçakla hizmet veriyor. Uçak bileti AnadoluJet fiyatları da TatilCity.NET’te. Web sitemizi ziyaret edebilir ve yılın büyük bir kısmı düzenlediğimiz çeşitli tatil avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Turizmde kaliteli, ekonomik ve güvenilir portresi ile yıllardır öncü hizmet veren TatilCity.NET, seyahatinizin her anında sizin yanınızda.

Uçak Bileti AnadoluJet Fiyatları

Uçak Bileti AnadoluJet Fiyatları

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul