Türk Hava Yollarının ticari iş birliği neticesinde kurulan AnadoluJet, THY garantisi altında verdiği kaliteli, konforlu ve düşük bütçeli hava yolu ulaşım firmasıdır. 2008 tarihinde ilk uçuşuna başlayan firma ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla elde edilecek maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıması ile pek çok kişi tarafın dan tercih sebebi oldu. İlk kurulduğu tarihten itibaren yolcu kapasitesini gittikçe artıran firma doluluk oranını da %85’e yükseltti. 5 uçakla hava yolu taşımacılığına başlayan AnadoluJet bugün 33 uçak filosu ile hizmetine devam ediyor. TatilCity.NET üzerinden AnadoluJet’in ulaşım sağladığı yurt içi ve yurt dışı tüm lokasyonları görebilirsiniz. Uçak bileti Anadolujet seçeneği de web sitemizde.

Bugün karşılıkla olarak toplamda 45 ayrı noktaya uçuş sağlayan AnadoluJet’in yaptığı tüm uçuşlara ulaşmak için kolay arama ekranımızı kontrol edebilirsiniz. Ucuz uçak bileti gibi ucuz tatil fırsatlarında da yararlanabilirsiniz.

Uçak Bileti AnadoluJet

Uçak Bileti AnadoluJet

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul