Türkiye’nin önemli hava yolu taşımacılığını yapan şirketler arasında olan AtlasGlobal, merkezi İstanbul’da kurulan bir firmadır. İç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere kurulan firma ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirdi. Müşteri bağlılık programı sayesinde her daim yolcu yükseltme kapasitesine ağırlık veren firma özellikle düşük maliyetli hava yolu taşımacılığı sistemi ile pek çok kişi tarafından tercih sebebi oldu. AtlasGlobal TatilCity.NET üzerinden de oldukça rağbet gören firmalar arasındadır. İlk olarak AtlasJet olarak adlandırılan şirket sonradan AtlasGlobal adını aldı.

Günümüzde gerek yurt içi, gerekse yurt dışı pek çok yere uçuş gerçekleştiren firmaya dair tüm merak ettikleriniz TatilCity.NET’te. Web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz güzergaha en uygun uçak biletini bulabilir ve kolaylıkla alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın yıl içinde düzenlenen tatil fırsatlarını da kaçırmayın!

Uçak Bileti AtlasGlobal

Uçak Bileti AtlasGlobal

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul