Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Ağrı’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 15 saat, 40 dakikadır.

Balıkesir Ağrı uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Ağrı Uçak Bileti

Balıkesir Ağrı Uçak Bileti

Ülkemizin en büyük dağına ev sahipliği yapan Ağrı, birçok tarihi, kültürel ve doğal güzelliğe sahiptir. 5137 metre yükseklikte olan Ağrı Dağı, muazzam görünüşü ile yerli ve yabancı çok sayıda turistin ilgisini çeker. Zirvesinin apayrı keyif vermesinin yanı sıra ziyaretçileri tarafından dağa tırmanışta oldukça rağbet görür. Ağrı Dağı’nın güney yamaçlarında bulunan Buz Mağaraları’nda dört mevsim buz bulunur. Buzdan güzel karelere şahit olacağınız mağara, yazın dahi soğuktur.

Diyadin kaplıcaları bölgede yoğun ilgi gören yerler arasındadır. Diyadin kaplıcasının yanı sıra Yılanlı, Davud, Köprü, Tunca, Özdenler kaplıcalarını da turistik gezinize ekleyebilirsiniz. Anzavur Tepesi, Patnos ilçe merkezinde yer alır. Diğer adı Kot tepesi olan bu yapı, Urartulardan kalma en önemli eserdir. Osmanlı eseri olan Beyazıt Eski Cami Doğubayazıt ilçesinde yer alır. Yavuz Sultan Selim döneminde yaptırılan cami, günümüzde hala ibadete açıktır.

Ağrı’nın bir diğer önemli eseri ise İshak Paşa Sarayı’dır. Aynı zamanda İshak Paşa Külliyesi olarak da adı geçer. 116 odalı olan saray, Osmanlı döneminin en önemli eserleri arasında yer alır.

Balıkesir Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Balıkesir Amasya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.