Çok ucuz fiyatlarla Mardin Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den Denizli’ye her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Mardin Denizli uçak bileti al!

Sizde Mardin’den Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Mardin Denizli Uçak Bileti

Mardin Denizli Uçak Bileti

Bir kısmı Ege, diğer kısmı ise Akdeniz Bölgesinde yer alan Denizli, Türkiye’nin yurt dışına açılan kapılarından biridir. Muhteşem bir tarihe ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda antik dönemlere ait yerleşkedir. Mitolojide adından sıklıkla bahsettiren Denizli; doğal, tarihi ve kültürel özellikleri ile ülkemizin turizme yatkın şehirleri arasındadır.

Termal su kaynaklarının gün yüzüne çıkması ve kimyasal bir tepkimeye girmesi sonucu meydana gelen Pamukkale Travertenleri, Denizli şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıktadır. Dünya üzerinde nadir görülen bir doğal oluşum olan Pamukkale, görenleri kendine hayran bırakan bir yapıya sahiptir. İki ana kısımda toplayan merkez, dört mevsim boyunca da şehrin en çok yerli ve yabancı turist ağırlayan bölgesidir.

Sodyum, sülfat, magnezyum ve kalsiyum açısından zengin bir mineralli suya sahip olan Kırmızı Su, (Karahayıt) Pamukkale Travertenlerine 5 kilometre uzaklıktadır. Zengin olan termal suların bir araya gelmesiyle beraber kırmızı bir çökeltinin oluşması sonucu “Kırmızı Su” olarak adlandırılır. Bölgenin etrafında yer alan Karahayıt Otelinde geniş kapasiteli  konaklama imkanı vardır.

Mardin Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Mardin Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.