Çok ucuz fiyatlar ile Artvin Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Artvin’den Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 11 saat 30 dakikadır.

Artvin Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Artvin‘den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Artvin Eskişehir Uçak Bileti

Artvin Eskişehir Uçak Bileti

Eskişehir, kültürü ve eğlence hayatı ile ülkemizin en güzel kentlerinden biridir. Frigyalıların uzun yıllar boyunca hüküm sürdüğü Eskişehir, gerek şehir merkezinde gerekse çevresinde pek çok kalıcı ve taşınabilir tarihi değer sahiptir. Köklü geçmişinin yanı sıra Eskişehir, özellikle kent hayatı ve sanatsal faaliyetleriyle birlikte genç jenerasyona hitap eden ülkemizin gözde şehirlerinden biridir.

Odunpazarı semtinde yer alan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, bölgenin tarihi evlerinden birine kurulmuştur. Müzenin içinde pek çok sanatçının eşsiz eserleri yer alır. Cam Sanatları Müzesinde farklı bir deneyime sahip olan birçok eser sergilenir.  Aynı zamanda aktif olarak da cam sanatı yapılışını izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretimi olan Devrim Otomobilinin ülkemiz adını değeri oldukça büyüktür. Günümüzde Porsuk Çayının kenarında yer alan TÜLOMSAŞ fabrikasının bahçesinde sergilenen otomobil, 1961 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel’in kullanımına sunuldu. Üretime geçmeyen bu araç, Türkiye teknoloji tarihi açısından büyük bir öneme sahiptir. Hem Eskişehir, hem de ülkemiz adına güçlü bir ikon olan Devrim Otomobili oldukça ilgi çekicidir.

Artvin Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı içinden de Artvin Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Artvin Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı