Çok ucuz fiyatlar ile Bursa Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Bursa’dan Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 17 saat 5 dakikadır.

Bursa Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Eskişehir Uçak Bileti

Bursa Eskişehir Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirleri ile eş değer bir görünüme sahip olan Eskişehir, ülkemizin en modern ve sanatsal kentlerinden biridir. Öğrenci kenti olarak bilinen Eskişehir, oldukça yüksek bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Aktif bir eğlence hayatına kucak açan şehir, pek çok gezginin de seyahat rotasıdır.

Tarihi Odunpazarı evine kurulan Eskişehir Balmumu Heykeller Müzesinde, yerli ve yabancı birçok sanatçı, düşünür ve siyasetçinin balmumu heykeli bulunuyor. Ülkemizin en keyifli balmumu heykellerinin yer aldığı müze, görülmeye değer bir güzelliğe sahiptir.

Lületaşının başkenti olan Eskişehir, ünlü Lületaşı Müzesi ile oldukça ilginç içeriklere sahiptir. Lületaşından elde edilen pek çok takı ve aksesuarın yer aldığı müzede aynı zamanda taşın ham halini de görebilirsiniz. Kurşunlu Külliyesinde yer alan müze, pek çok sanatçının el emeği ile göz alıcıdır.

Odunpazarında bulunan tarihi evler günümüzde restoran, kafe, bar, konak, otel, el sanatları çarşısı gibi pek çok faaliyet için kullanılır. Bunlardan birisi ise Atlıhan El Sanatları Çarşısıdır. Geçmişte han olarak kullanılan çarşı, yapılan yenilikler ile günümüzde iki katlı, hediyelik ve yöresel eşya dükkanı olarak hizmet veriyor.

Bursa Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Havalimanı içinden de Bursa Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Bursa Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı