Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 45 dakikadır.

Dalaman Kars uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Dalaman Kars Uçak Bileti

Dalaman Kars Uçak Bileti

Dünya üzerindeki eski yerleşimlerden biri olan Kars, ülkemizin en soğuk şehirlerinden biridir. Her yıl ilk karın yağdığı ve güneşin ilk doğduğu yer olan Kars, kış turizmi konusunda ülkemizdeki en güzel adresleri arasındadır. Muhteşem bir mimari çeşitliliğe ev sahipliği yapan kent, özellikle Rus mimarisi etkisindeki yerleşimleri ile dikkatleri üzerine çeker. Özellikle son dönemlerde yıl boyunca yoğun bir kitle tarafından devamlı olarak ziyaret edilen Kars, farklı deneyimleri ile gezginlerine oldukça eğlenceli bir tatil sunar.

Kars şehir merkezine 54 kilometre uzaklıkta olan Sarıkamış Kayak Merkezi, bugün Türkiye’nin en iyilerinden biridir. Sarıçam ormanlarının arasında muhteşem bir kayak keyfi sunan bölge, 5 etaplı pistlere ve 12 kilometre genişliğine sahiptir. Amatör ve profesyonellere hitap eden çeşitli alanları ile gezginlerinin konforunu düşünen kayak merkezi aynı zamanda Alpler’den sonra dünya üzerinde kar kristal tozunun yağdığı tek noktadır. Kış aylarında bulunduğu bölgenin yüksek oranda bir turizm kapasitesini karşılayan merkez, yerli ve yabancı turistler tarafından beğeni toplar. Sarıkamış Kayak Merkezinin etrafında konaklamak için geniş kapasiteli bir otel bulunur.

Dalaman Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Dalaman Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.