Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

Dalaman Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Tekirdağ Uçak Bileti

Dalaman Tekirdağ Uçak Bileti

Şirin bir Trakya kenti olan Tekirdağ, tarihin pek çok dönemine tanıklık eden bir ildir. Nüfusunun belli bir oranını göçmenlerin oluşturduğu şehir bu özelliği ile de günümüzde oldukça eğlenceli görüntülere sahne olur. Pek çok sanatçı ve düşünürün doğup büyüdüğü yer olan Tekirdağ sanatsal aktiviteleri ile de ön plana çıkar. Tekirdağ aynı zamanda sahil kesiminde yer alan ilçeleri ile de ülkemizin yaz turizmi merkezlerinden biridir.

Tekirdağ şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta olan Uçmakdere, Şarköy ilçesine bağlıdır. Türkiye’de yamaç paraşütünün en güzel şekilde gerçekleştiği noktalardan biri olan Uçmakdere, Ganos Dağı yamaçlarından olağanüstü bir manzarayı ayaklar altına alır. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü tarafından düzenlenen faaliyetler ile oldukça keyifli anlar yaşamanıza olanak sağlayan bölge bu özelliği ile geniş kitlelere ulaşır. Mis gibi doğası ve denizi ile de dikkatleri üzerine çeken bölge, aynı zamanda lezzetli deniz ürünleri ile de adından bahsettirir. Yılın dört mevsimi de huzurlu bir atmosfere ev sahipliği yapan Uçmakdere, huzur arayanların daimi adresidir.

Dalaman Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Dalaman Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.