Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Dalaman Trabzon uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Trabzon Uçak Bileti

Dalaman Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz denildiği zaman akla ilk gelen şehirlerden biri olan Trabzon; kendine has kültürü, lezzetleri, insan yapısı, şivesi, doğal ve tarihsel özellikleri ile fark yaratır. Tarih boyunca çeşitli imparatorlukların egemenliği altına giren şehir, özellikle Pontus Rum zamanında şekillenmesi ile dikkat çeker. Günümüzde hala bu dönemin kalıcı mirasları ev sahipliği yapan Trabzon, Karadeniz ve Zigana Dağları arasında uzanan güzel bir şehirdir.

Haldizen Deresinin ön tarafının yamaçlardan düşen büyük kayalıklar sonucu şekillenmesi ile oluşan Uzungöl, Trabzon’un doğal güzelliğini vurgulayan simgelerinden biridir. Rakımı yüksek vadilerin birleşmesi ile şahane bir görsel sunan bölge Türkiye’nin tanıtımlarında sıklıkla yer verilen merkezlerden biridir. Her bir köşesi ayrı ağaç ve bitki türleri ile örülü olan Uzungöl, doğada vakit geçirmeyi sevenler için şehirdeki ilk duraklardan biridir. Yörenin kültürü ile harmanlanması sonucu günümüzde oldukça popüler bir hal alan Uzungöl, Çaykara ilçesi sınırlarındadır. Lezzetli alabalık tesisleri ile damakları şenlendiren bölge, aynı zamanda Karadeniz’e özgü gastronomisi ile de gezginlerine oldukça keyifli anlar yaşatır.

Dalaman Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Dalaman Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.