Çok ucuz fiyatlarla Hatay Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Tekirdağ’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Hatay Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Tekirdağ Uçak Bileti

Hatay Tekirdağ Uçak Bileti

Türkiye’nin en şirin şehirlerinden biri olan Tekirdağ hem şehir merkezinde, hem de çevresinde barındırdığı doğal ve tarihi güzellikleri ile oldukça merak uyandırır. Kumbağ, Uçmakdere ve Şarköy gibi sahil kasabaları ile Türkiye’nin yaz turizmi başkentlerinden olan kentin tarihi oldukça eski çağlara dayanır. Trakya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz şehir, dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir.

Tekirdağ çağlar boyu pek çok uygarlığı konuk etmesi ile ünlüdür. Şehrin birçok yerinde yıllar boyunca süren kazı çalışmaları neticesinde ortaya çıkarılan eserler günümüzde çeşitli müzelerde yer bulur. Kentin önemli tarihsel mekanlarından biri ise Namık Kemal Evidir. 19. yüzyıl mimarisini yansıtan ev, aslına uygun restore edilmesi ile 1993’te hizmete açıldı. Namık Kemal’e ait kişisel eşyaların, belgelerin, fotoğrafların, tabloların ve vatan şairine ait eserlerin yer aldığı müzede aynı zamanda Tekirdağ’ın tarihine ait önemli eserlerde bulunur.

Rakoczi Müzesi, Macar Prensinin 1720, 1735 yılları arasında Osmanlı’ya sığındığında hayatını sürdürdüğü yerdir. Rakoczi’ye ait yağlı boyaların ve kişisel eşyaların yer aldığı müze, şehrin en tarihi mekanlarından biridir.

Hatay Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Hatay Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı