Çok ucuz fiyatlarla Isparta Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Erzurum’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 50 dakikadır.

Isparta Erzurum uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Erzurum Uçak Bileti

Isparta Erzurum Uçak Bileti

Palandökenin eteklerinde kurulu olan Erzurum dört bir yanı muhteşem yapılarla örülü bir şehirdir. Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliğine sahip olan olan kent, keşfedilmeyi bekleyen doğal güzellikleri ile seyahatseverlere kültür ve tarih dolu bir rota oluşturur.

Anadolu’nun Selçuklu mezar yapılarının en güzel örneğini teşkil eden Üç Kümbetler, Emir Saltuk’a ait olduğu bilinen yapılardır.  14. yüzyılın eşsiz mimarisine tanık olabileceğiniz anıtsal mezarlar yerli ve yabancı pek çok turistin büyük beğenisini toplar.

Eski hükumet konağı yakınında bulunan İbrahim Paşa Cami, üzerindeki kitabesine göre 1748 yılında Erzurum valisi Yazıcızade Hacı İbrahim Ethem tarafından yapıldı. Kentin sahip olduğu en eski yapılardan biri olan caminin mimarisi kare planlı olup tek kubbeden meydana gelir. Pek çok yerinde mermer döşemeleri bulunan İbrahim Paşa Cami günümüzde hala ibadete açıktır.

Bizans imparatorluğu tarafından yapıldığı bilinen Erzurum Kalesi, şehrin tarihsel zenginlikleri arasında kendini gösterir. Hem iç, hem de dış kaleden meydana gelen yapının günümüze kadar pek çok bölümü harap olsa da dört yönde kapıları vardır.

Isparta Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı