Çok ucuz fiyatlarla Isparta Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Kütahya’ya haftada en az dört uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 50 dakikadır.

Isparta Kütahya uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Kütahya Uçak Bileti

Isparta Kütahya Uçak Bileti

Çini ve seramik ustalarının yurdu Kütahya, Evliya Çelebi’nin doğduğu yer olan olmasının neticesinde dünyaca ünlü mevlevi kültürünün izlerini barındırır. Doğal güzelliği ile dikkat çeken kent ormanları, vadi ve yaylaları ile Türkiye’nin değerli şehirlerinden biridir. Evliya Çelebi’nin doğduğu yer olan Kütahya, Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu Bölümünde bulunur. Özellikle son yıllarda el sanatları ve çini işlemeciliğiyle adını duyuran şehir, termal su kaynakları ile Türkiye’nin turizm merkezlerinden biridir.

Şehir merkezindeki Kütahya Ulu Cami, 1381 yılına ait bir eserdir. Türkiye’deki en büyük iç alana sahip mekanlardan biri olması ile cami, önemli bir özellik taşır. Tamamı kesme taştan meydana gelen yapı 64 pencereye, 2 tam olmak üzere 8 yarım kubbeye kucak açar. Kütahya şehir merkezinde bulunan bir başka önemli eser ise İshak Fakih Camidir. Germiyan eserlerinden biri olan yapı, 1433 yılında inşa edildi. Gösterişli bir tarzda olan İshak Paşa Caminin son cemaati üç bölümden meydana gelir. Cami düzenli dış mimarisi ve iç dekorasyonu ile dikkat çeker.

Isparta Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Isparta Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı