Çok ucuz fiyatlarla Muş Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Bingöl’e  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Muş Bingöl uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Bingöl’e  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Bingöl  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Muş Bingöl Uçak Bileti

Muş Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Bingöl, tarihe tanıklık eden şehirlerden biridir. Tarihin farklı dönemlerinde çeşitli isimler ile hayat bulan şehrin günümüzdeki ismi Büyük İskender tarafından verildi. İstilaya uğramayan ender yerleşimler arasında yerini alan kent, doğal oluşumları ve tabiat güzellikleri ile ilgi çekicidir.

Merkeze bağlı Uzundere mevkinde yer alan Çir Şelalesi, özellikle yerel halkın hafta sonlarını geçirmek için gittiği kaçış noktasıdır. 100 metre yükseklikteki Çir Taşı adı verilen kayalıklar arasından dökülen suyu ile çevresine güzellik katan şelale, görenler üzerinde rahatlatıcı bir etki bırakır. Doğa ile başbaşa kalma imkanınızın olduğu Çir Şelalesi şehrin turizmine açık noktalarından biridir.

Sırtı dağa yaslanan Zağ Mağarası, doğal bir üzerinde şeklinde durur. Gökçeli Kuşburnu kara yolunun 5. kilometresinde yer alan mağara, insan eli yapılan bir yerleşimdir. Eski dönemlerinde şehrin önemli sığınak noktası olarak tercih edilen Zağ Mağarası, milattan sonra 5. yüzyılda Erken Hristiyan ve Geç Roma dönemine aittir. Birbirine kademeli olarak geçişli odalardan meydana gelen mağara özellikle Roma İmparatorluğu döneminde baskı altında kalan Hristiyanların ibadetlerini gerçekleştirmek amacı için kullandıkları yerdir.

Muş Bingöl uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Muş Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.