Çok ucuz fiyatlarla Muş Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Muş Mardin ucuz uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Muş Mardin Uçak Bileti

Muş Mardin Uçak Bileti

Türkiye’de görülmesi gereken yerlerden biri olan Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Ülkemizin sınır şehirlerinden biri olan kent, yüzyıllar boyunca çeşitli inanışlara ve kültürlere mesken yeri olması ile günümüzde kültür turlarının vazgeçilmez bir adresi haline geldi. Medeniyetler beşiği olarak adından söz ettiren Mardin; yer altı şehirleri, manastırları, kiliseleri, yöresine özgü mimarileri ve camileri ile büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti konuk eden şehir aynı zamanda şehre has lezzetleri ile de tam bir gastronomi şehridir.

Otantik bir havaya sahip olan Mardin evleri, gezi listesinde olmazsa olmazdır. Şehirde çıkarılan meşhur sarı kalker taşından inşa edilen bu yapılar yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan koruma amacı taşır. Mardin’in geçmişten beri hem kültürel, hem de tarihsel süreçlerini en detaylı şekilde anlayabilme imkanı sunan yapılar, bir diğerinin manzarasına engel olmayacak şekilde bir mimariye sahiptir. Mazı Dağının güney yamaçlarına kurulu olan Mardin evlerinin günümüzde mesken dışında farklı amaçlar için ziyaretçilerine açık olanları turistlerin ilgi odağıdır. Aynı zamanda yapılar ülkemizin en güzel manzaralarından birine eşlik etmesi ile de en güzel kareleri yakalayabileceğiniz yerdir.

Muş Mardin uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Muş Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.