Çok ucuz fiyatlarla Muş Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

Muş Tokat uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Muş Tokat Uçak Bileti

Muş Tokat Uçak Bileti

Antik Bizans döneminde oldukça önemli şehirlerden biri olarak varlığını sürdüren Tokat, o dönem ve sonraki süreçlerde çeşitli isimler ile anıldı. Varlığının ilk yıllarından beri farklı kültürlerin bir arada yaşama imkanı bulduğu şehir, günümüzde pek çok arkeolojik ve antik değere sahiptir. Aynı zamanda Selçuklu ve Osmanlı zamanında önemli bir merkez haline gelen şehir yine bu dönemlerden kalma pek çok ibadet alanı ile de bugün inanç turizminin yoğun olarak yaşandığı şehirlerden biridir.

Şehirde Roma döneminin en önemli mirası olarak bilinen Sulusaray (Sebastapolis) Antik Kenti, Tokat şehir merkezine 69 kilometre uzaklıktaki Sulusaray ilçesinde yer alır. Şehrin ileri gelenleri ve halk tarafından şehir merkezine dikili olan bir kitabenin varlığını koruduğu  antik kentin milattan önce 1. yüzyılda kurulduğu bilinir. Geçmişte Prens Charles’in ziyareti ile ün kazanan yerleşim, Roma İmparatoru Trajan döneminde Pontus, Galatius ve Polemoniacus eyaletlerinden ayrılıp Cappadocia eyaletine dahil edildi. Bu özelliği ile daha önemli bir konuma taşınan antik kent, özellikle termal kaynakların çıkmasının ardından Karadeniz’in en büyük beş şehrinden biri haline geldi.

Muş Tokat uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Muş Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.