Çok ucuz fiyatlarla Rize Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 76 saat 45 dakikadır.

Rize Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Rize’den Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Rize Şanlıurfa Uçak Bileti

Rize Şanlıurfa Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin doğal, tarihi ve kültürel özellikleri ile dikkat çeken şehri Şanlıurfa, bugün ülkemizde yerli ve yabancı gezginler tarafından sıklıkla ziyaret edilen yerleşimlerden biridir. Taşıdığı değerler ile adından “peygamberler şehri” olarak da söz ettiren kent, ülkemizin en değerli inanç turizmi merkezlerinin başında gelir. Etnik mimarisi, kiliseden çevrilen evleri, kültürel değerleri, mağaraları ve camileri ile dikkatleri üzerine toplayan şehir, aynı zamanda gastronomi alanında da geliştirdiği lezzetleri ile hayranlık kazanır.

Günümüze kadar efsanelere konu olarak gelen Balıklıgöl, kentin turizmini canlı tutan merkezdir. Tarihin ilk çağlarında çeşitli olayların gerçekleştiği bilinen Balıklıgöl’ün içindeki balıklara gösterilir ve avlanması yasaktır.

Ülkemizdeki su altı şehirlerinden biri olan Halfeti, Türkiye’nin gizli cennetidir. Uluslararası Koordinasyon Komitesi tarafından sakin şehir unvanına layık görülen Halfeti, yarısı sular altında kalan kiliseleri, camileri ve yerleşim merkezleri ile oldukça ilgi çekicidir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına giren kent, bugün doğal güzellikleri ile olduğu kadar tarihsel ve kültürel değerleri ile de hayranlık uyandırır. Halfeti geziniz sırasında Rumkale’yi gezmeyi de ihmal etmeyin.

Rize Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Rize Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.