Çok ucuz fiyatlarla Siirt Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Siirt Van uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Van Uçak Bileti

Siirt Van Uçak Bileti

Türkiye’nin kaleler şehri olarak bilinen Van, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Asırlar boyunca çeşitli imparatorluk ve beyliğin denetimi altına giren kent, bugün ülkemizin tarihsel ve kültürel tarzını yansıtan merkezlerden biridir. Hanları, medreseleri, kaleleri, köprüleri ile tarihsel süreçlerinin tümüne hakim olan Van, aynı zamanda kendine özgü mistik lezzetleri ile de adından bahsettirir. Tüm bunların yanı sıra doğal güzellikleri ile de göz kamaştıran il, görmekten keyif alacağınız bir turizm kentidir.

Van şehir merkezine 60 kilometre uzaklıkta olan Hoşap Kalesi, Gürpınar ilçesi içindedir. 1643 yılında yapıldığı bilinen kale, günümüze kadar büyük ölçüde korunarak ulaştı. Eskiye dair pek çok iz taşıyan yapı; mescit, sarnıç, köy evleri ve zindan olmak üzere farklı bölümlere ayrılır.

Ülkemizin en büyük gölü olan Van Gölü, Doğu Anadolu’nun en gözde turizm adresidir. Şehrin sembolü olan Van Gölü, tuzlu ve sodalı bir yapıya sahip olmasından dolayı inci kefali dışında herhangi bir balık çeşidi barındırmaz. 1990 yılından beri sit alanı içinde korunan bölge doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihsel değerleri ile de turistik açıdan bir önem taşır.

Siirt Van uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır.

Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Siirt Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.