Çok ucuz fiyatlarla Sivas Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Sivas Mardin uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Mardin ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Mardin Uçak Bileti

Sivas Mardin Uçak Bileti,

Güneydoğu Anadolu’nun cazibe merkezi olan Mardin; mimari yapıları, taşıdığı manevi değer ve kültürel miras ile dünyanın en gizemli şehirlerinden biridir. Her hali ile sizi büyüleyen kent, tarih kokan bir havaya sahip olması ile bugün ülkemizin yüksek oranlarda turist çeken şehridir. Muhteşem doğu mutfağı ile ilginç lezzetleri sizinle bir araya getiren Mardin, yüzyıllar boyunca taşıdığı değerler ile yediden yetmişe herkesi kendine hayran bırakacak gösterişli bir duruş sergiler.

İlk yapıldığı yıllardan beri Süryanilerin aktif bir din merkezi olarak kullanılan Deyrulzafaran Manastırı, şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Kentin birbirinden güzel eserleri arasında yalnızca bir tanesi olan manastır, günümüzde hala Süryani topluluklarını temsil eder. Yapı göz alıcı mimarisinin yanı sıra safran çiçeklerinin açması ile de şaşırtıcı bir özelliğe sahiptir. Ara dönemlerinde çeşitli topluluklar tarafından kilise olarak da kullanılan yapının güneş tapınağı da hala varlığını korur.

Sivas Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Sivas Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.