Çok ucuz fiyatlarla Van Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Kars’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Van Kars uçak bileti al!

Sizde Van’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Van Kars Uçak Bileti

Van Kars Uçak Bileti

Gürcistan ile sınır komşusu olan Kars, ülkemizin ilk dönemlerinden beri en önemli şehirlerinden biridir. Bunun en büyük nedeni ise Anadolu ve Kafkasya’nın kültürel anlamda en önemli bağlanma noktası olmasıdır. Oldukça köklü tarihe ev sahipliği yapan kent, bugüne kadar çeşitli etnik unsurları, farklı dinleri ve ananeleri ağırladı.

Şehir aynı zamanda tüm bunların yanı sıra meşhur mutfağı ve kış tatilleri ile de ünlüdür.

Kars şehir merkezinden 40 kilometre uzaklıkta olan Sarıkamış Kayak Merkezi, kış aylarında şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Hem doğal güzelliği, hem de tarihte yer alan manevi değerleri ile ülkemizin de turizm simgelerinden biri olarak bilinen Sarıkamış, aynı zamanda Alpler ile eşdeğer bir kar tozuna sahiptir. Muhteşem bir kayak keyfi yaşayabileceğiniz Sarıkamış Kayak Merkezinin etrafında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam alanı mevcuttur.

Van Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Van Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı