Türkiye’nin özel hava yolu taşımacılığı yapan firmalarından biri olan Pegasus, geniş hava filosu ile yük ve binlerce yolcunun taşımacılığını yapar. “Low cost” modelinin ülkemizdeki ilk örneklerinden olan firma, düşük maliyetli hava yolu sistemi ile yüksek oranlarda rağbet görür. Uçak bileti Pegasus fiyatları da TatilCity.NET’te en uygun fiyatlarla.

Yıllardan beri turizm sektöründe verdiği hizmetle kalitede, konforda ve güvenilirlik konusunda öncü olan firmamız ekonomik fiyatlar üzerinden uçak bileti ve otel fırsatları sunuyor. Avrupa, Orta Doğu, Rusya, Orta Asya ve Kuzey Afrika’ya yayılan bir coğrafyada 111 ayrı noktaya uçuş yapan Pegasus 42 ülkede hava taşımacılığını gerçekleştirir. Sizde geniş arama filtrelerimiz doğrultusunda gitmek istediğiniz güzergahı yazarak en uygun uçak biletini bulabilir ve kolaylıkla alabilirsiniz. Aynı zamanda TatilCity.NET üzerinden yılın büyük kısmı kampanyalı tatil fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Uçak Bileti Pegasus Fiyatları

Uçak Bileti Pegasus Fiyatları

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul