İstanbul merkezli hava yolu firması olan Pegasus, ülkemizin ulaşımda sıklıkla tercih edilen firmalarından biridir. Düşük maliyetli hava yolu sistemi ile özellikle yurt içi uçuşlarında sıklıkla tercih edilen firma “low cost” modeli uyguluyor. Ekonomik fiyatlar üzerinden sağladığı seyahatlere ek olarak ödenen maliyet karşılığında hizmetini genişletiyor. Kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun uçuşları bulabileceğiniz Pegasus, 2020 itibarıyla yurt içinde 35 nokta, yurt dışında ise KKTC dahil 76 nokta olmak üzere çeşitli yerlere uçuş sağlıyor. İstediğiniz güzergah için uçak bileti Pegasus TatilCity.NET’te. Sizde gitmek istediğiniz lokasyon için uçak bileti sayfamıza erişerek istediğiniz yerler hakkında uçuş bilgilerine sahip olabilirsiniz. Kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışı etrafında web sitemizinle beraber 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden de uçak bileti ve tatil fırsatları için ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uçak Bileti Pegasus

Uçak Bileti Pegasus

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul