Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Iğdır’a  her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Eskişehir Iğdır uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Eskişehir Iğdır  ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Iğdır Uçak Bileti

Eskişehir Iğdır Uçak Bileti

Ülkemizin Mezopotamya geçişlerinden olan Iğdır, çeşitli dönemlere ait tarihi ve kültürel izleri ile dikkat çeker. Sahip olduğu değerleri günümüze kadar yeterli tanıtıma ulaştıramayan kent, belli bir dönemi ve insan yaşantılarını aydınlatma konusunda oldukça başarılıdır.

Türk beyliklerinin kurulma ve yön değiştirme dönemlerinde çokça aktif olan kentte özellikle Iğdır Ovasındaki izler dikkat çeker. Orta Asya Türk kültürü ananelerinin taşıyıcılarından olan Karakoyunlar, şehirde uzun yıllar boyunca hüküm süren bir topluluk oldu. Günümüzde belirli bölümlerde kullanılan meskenlerin bir kısmının hala Karakoyunlulardan kaldığı bilinir. Bunun yanı sıra Iğdır Ovasındaki koç başlı mezarlar bölgenin kültür hakimiyetinin en önemli göstergelerinden biridir. Genç yaşta kahraman olan kişilerin mezarlarında görülen bu durum kalıcı bir medeniyetin izleridir.

Eskişehir Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir  Havalimanı içinden de Eskişehir Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı