Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Alanya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Alanya’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır. Alanya aktarmalı tüm uçuşlarınızı Antalya Havalimanından gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli Alanya uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Alanya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Kocaeli Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Alanya Uçak Bileti

Kocaeli Alanya Uçak Bileti

Akdeniz şehri olan Alanya, renkli gece hayatı ile dünyanın dört bir yanından yoğun oranda turist çeken merkezdir. Güzel plajları, koyları ve doğanın her rengine hakim burunları ile oldukça görkemli bir atmosfere sahip olan şehir, aynı zamanda tarihi ve kültürel değerleri ile de merak uyandırır. Coğrafi konumunun elverişli olmasından dolayı asırlar boyunca farklı medeniyetlerin çekişmelerine sahne olan Alanya, bugün çeşitli dönemlerin izlerini taşır.

Geniş bir bahçesi olan Alanya Müzesi, Antalya tarihini aydınlatan oldukça görkemli yapıdır. Milattan önce 2. yüzyıla ait çok sayıda esere ev sahipliği yapan müze, şehir merkezinde ulaşımın oldukça kolay olduğu bir konuma sahiptir.

Kocaeli Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kocaeli Havalimanı içinden de Kocaeli Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Kocaeli Alanya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı