Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Iğdır’a  her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Kocaeli Iğdır uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Kocaeli Iğdır  ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Iğdır Uçak Bileti

Kocaeli Iğdır Uçak Bileti

Doğuda sınır şehirlerimizden olan Iğdır, bugün yeşil doğasının yanı sıra tarihi uzantısı ve çeşitli medeniyetlerin izlerini taşıyan kültürel değerleri ile merak uyandırır. Ağrı Dağının büyük bir bölümünü sınırlarında tutan kent, aynı zamanda muhteşem yol manzaraları ile de cezbeder.

Şehrin turizm potansiyelini artıran başlıca nokta Meteor Çukurudur. Yaz aylarında etrafı çiçekler ile çevrili olan bölge, 1892 tarihinde bir gök taşının düşmesi sonucunda dünya genelinde eşsiz görüntülerden birine sahip oldu. Şehrin yaz aylarında oldukça rağbet gören Korhan Yaylası üzerindeki çukur, Ağrı ve Iğdır’ın orta kesiminde bulunmasından dolayı bu iki kentin de turizm potansiyelini yükselten özelliğe sahiptir.

Kocaeli Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kocaeli Havalimanı içinden de Kocaeli Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı