Çok ucuz fiyatlarla Malatya Alanya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Alanya’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır. Alanya aktarmalı tüm uçuşlarınızı Antalya Havalimanından gerçekleştirebilirsiniz.

Malatya Alanya uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Alanya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Malatya Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Alanya Uçak Bileti

Malatya Alanya Uçak Bileti

Antalya’nın gözde ilçeleri arasında olan Alanya, doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihsel serüveni ve kültürel değerleri ile de görülmeye değerdir. Muhteşem bir şehir yapısına hakim olan Alanya, aynı zamanda yaz sezonunun açılması ile beraber başlayan eğlence hayatı ile de binlerce yerli ve yabancı turistin dikkatini çekmeyi başarır.

360 metre uzunluğa sahip olan Sapadere Kanyonu, şehrin önemli zenginlikleri arasında yerini alır.  Karstik oluşumlu kanyon heybeti ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarır. Özellikle yaz aylarında havanın bunaltıcı hissiyatına karşı koymak için tercih edebileceğiniz kanyonda şelaleden akan suların doğal yöntemlerle oluşturduğu havuzda yüzmek oldukça eğlencelidir.

Malatya Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Malatya Alanya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı