Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Ordu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman'dan Ordu'ya günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

Adıyaman Ordu uçak bileti al!

Adıyaman'dan Ordu'ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Ordu uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Ordu uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Ordu'da nerelere gidebiliriz?

ordu1 300x225 Adıyaman Ordu Uçak Bileti

Adıyaman Ordu Uçak Bileti

Karadeniz bölgesinde bulunan Ordu ilimiz yeşil ile mavinin bir arada olduğu, Karadeniz'in o ihtişamını sergileyen turistlerin hayli ilgisini çeken yerlerden. Ordu'da park, göl, kamp alanları ve plajları bulabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Örneğin Ulugöl Tabiat Parkı yeşillikler içerisinde huzurlu zaman geçirebileceğiniz bir yer. Bununla beraber Gaga Gölü bahçelerin arasından tüm ihtişamı ile görülebilir. Meşhur Hoynat Adası birbirinden farklı kuş çeşitlerini görebileceğiniz kendisine has doğal güzelliği olan yerlerden.

Gür akan suyu ve çevresindeki yeşil alan ile dikkat çeken başka bir yer ise Ohtamış Şelalesi. Serinlemek için mutlaka bu doğal yeri görmelisiniz. Tirfil Tepesi, Çayır Çeşme, Çayır Cami gibi önemli tarihi yerleri görebileceğiniz Kapılı Cıngırt Şelalesi çevresi tarihi yerlere meraklı olanları cezbedecektir. Denize girmek isteyenler için ise pek çok plaj alternatifi bulunuyor. Altınordu'da yer alan Belediye Plajı,
Kiraz Limanı Balıkçı Barınağı, Cumhuriyet Mahallesi Kumsalı, Kumbası Kumsalı, Çamlı Yalı plajlarında denize girebilir serinleyebilirsiniz.

Adıyaman Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Ordu'ya da Ordu'dan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Ordu uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Adıyaman Ordu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.