Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Mardin uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı'dan Mardin'e  her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

Ağrı Mardin uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Mardin'e seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Mardin uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Mardin uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Mardin'de nerelere gidebiliriz?

%name Ağrı Mardin Uçak Bileti

Ağrı Mardin Uçak Bileti

Kültürü, mutfağı ve coğrafyası ile Mardin'de gezip görülebilecek pek çok yer bulunuyor. Tarihi Mardin Zinciriye Medresesi ilk duraklarınızdan biri olmalıdır. Taş merdivenleri ile dönemin ruhunu yansıtan yerlerden. Mardin Kent Müzesi, Mardin tarihini merak edenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden. Ebru sanatı, resim, kağıt katlama sanatlarına dair burada pek çok şey görülebilir. Mardin Ulu Cami, özellikle Hz. Muhammet'in sakalının sergilendiği yer olarak hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken yerlerden.

Tarihi Mardin Kalesi 10. yüzyılda inşa edilmiş olup Mezopotamya Ovası'nın benzersiz manzarasını da gözler önüne serer. Binlerce yıllık tarihi ile Dara Antik Kenti ücretsiz olara ziyaret edebileceğiniz ve bir dönemin tarihine tanıklık edebileğiniz yerlerden. 10.000 yıllık bir geçmişe sahip olan Hasankeyf ise Mardin denildiğinde ilk akla gelen yerlerden. Buradaki tepeler ve mağaralar oldukça ilginizi çekecektir.

Ağrı Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı'dan Mardin'e ya da Mardin'den Ağrı'ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı'ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Mardin uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı'na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Ağrı Mardin uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.