Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Mardin’e  her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Mardin otelleri de Tatil City’de. Mardin otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Mardin Otelleri

Mardin’de yapılacak şeyler

Mardin’e gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Mardin’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Mardin Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Ağrı Mardin uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Mardin’e seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Mardin uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Mardin uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Ağrı Mardin Uçak Bileti

Ağrı Mardin Uçak Bileti

Kültürü, mutfağı ve coğrafyası ile Mardin’de gezip görülebilecek pek çok yer bulunuyor. Tarihi Mardin Zinciriye Medresesi ilk duraklarınızdan biri olmalıdır. Taş merdivenleri ile dönemin ruhunu yansıtan yerlerden. Mardin Kent Müzesi, Mardin tarihini merak edenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden. Ebru sanatı, resim, kağıt katlama sanatlarına dair burada pek çok şey görülebilir. Mardin Ulu Cami, özellikle Hz. Muhammet’in sakalının sergilendiği yer olarak hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken yerlerden.

Tarihi Mardin Kalesi 10. yüzyılda inşa edilmiş olup Mezopotamya Ovası’nın benzersiz manzarasını da gözler önüne serer. Binlerce yıllık tarihi ile Dara Antik Kenti ücretsiz olara ziyaret edebileceğiniz ve bir dönemin tarihine tanıklık edebileğiniz yerlerden. 10.000 yıllık bir geçmişe sahip olan Hasankeyf ise Mardin denildiğinde ilk akla gelen yerlerden. Buradaki tepeler ve mağaralar oldukça ilginizi çekecektir.

Ağrı Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Mardin’e ya da Mardin’den Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Mardin uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Mardin’in konumu özel bir yerdedir. Meşhur İpek Yolu’nun buradan geçmesi sebebi ile kervansaraylar ve hanlar şehri süslemektedir. Diğer illerden Mardin’i ayıran belirgin özelliklerden birisi ise çok sayıda farklı inanışın yüzyıllar boyunca burada hüküm sürmesidir. Artuklu mimarisini yansıtan medreseler, camiler, Süryani mimarisine örnek manastırlar, kiliseler ve Anadolu medeniyetlerine ait kaleler burada eşi benzeri bulunmayan yapıtlardır. Web sitemizde ucuz Mardin Havalimanı uçak bileti de aranır. Mardin”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Mardin Havalimanı uçak bileti

Mardin Havalimanı uçak bileti

Mardin Havalimanı uçak bileti

Turistlerin özellikle ilgisini çeken bu mimari yapıtlar her sene hem yerli hem de yabancı turistleri Mardin’e çekmektedir. Latifiye Camii, Harzem Medresesi, Erdemeşt Kalesi, Mor Behnam Kilisesi, Meryemana Manastırı turitstlerin ilgisini çeen ve mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

Mardin Havaalanı  ise 1999 yılında hizmete açılmıştır. O dönem sadece Ankara’dan yapılan uçuşları karşılamaktaydı. Fakat zaman içerisinde farklı lokasyonlardan uçuşlar başlayınca, uçak biletlerinin ucuz olması ile doğru orantılı bir şekilde talep de arttı. Bu sayede havalimanı artık gelen talepleri karşılayamaz bir hale geldi. Uzun bir yenileme çalışmasının ardından Mardin Havalimanı geniş gövdeli uçakların da rahatlıkla iniş yapabileceği bir platform haline geldi.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Mardin Havalimanı’nda yolcuların daha rahat edebilmeleri için hala çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir. Mardin Havalimanı‘ndan ayrıca servis, taksi ve otobüs hizmetleri de verilmektedir ki böylelikle yolcular ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı çekmemektedirler. Havalimanından merkeze ve merkezden havalimanına araç bulmak mümkündür.

Mardin Havalimanı ucuz uçak bileti

Şehir merkezin e 20 km mesafede bulunan  hav alimanına gidiş gelişlerde herhangi bir zorluk çekilmemektedir. Ayrıca Mardin Havalimanı‘nda özel araç kiralama hizmeti de bulunmaktadır ki kendi aracı olmayan ya da toplu taşımayı tercih etmeyen kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Mardin’e ucuz uçak bileti bulmak ise firmamız sayesinde mümkündür. Sitemizde Mardin ucuz uça bileti araması yaparak istediğiniz gün ve saate Mardin’e bilet bulabilirsiniz.

Ucuz Mardin Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Mardin Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Mardin’den uçmak isteyen yolcular ucuz Mardin Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Mardin Havaalanı Konumu

Ağrı Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.