Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı'dan Trabzon'a  her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Ağrı Trabzon uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Trabzon'a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Trabzon uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Trabzon uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Trabzon'da nerelere gidebiliriz?

trabzon 300x141 Ağrı Trabzon Uçak Bileti

Ağrı Trabzon Uçak Bileti

Trabzon benzersiz doğası, kültürü ve tarihi ile Karadeniz'in öne çıkan şehirlerinden. Trabzon'da gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan ilki elbette Sümela Manastırı. M.S. 365-395 yılları arasında yapıldığı düşünülen manastır tarihi dokusunu günümüze kadar koruyabilmiş. Trabzon Kalesi ise bir başka önemli tarihi yapı. M.S. 5'inci yüzyılda inşa edilen yapı denizden gelebilecek herhangi bir saldırıda savunma amacı ile yapılmıştır. Trabzon'un en yüksek tepesinde yer alır.

Bir doğa harikası olan Uzungöl çevresini saran sık ormanlar ile dikkat çeken doğa yürüyüşü yapmayı sevenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer. 1250-1260 yılları arasında yaptırılmış olan Ayasofya Müzesi Trabzon geçmişine ışık tutan bir yer. Müze gezmeyi sevenlerin oldukça iyi zaman geçireceği bir yer. 1461-1512 yılları arasında yaptırıldığı düşünülen Bedesten ülkenin en eski kapalı çarşılarından biri. Trabzon ayrıca yaylaları ile meşhur olan bir il. Gezip görmek isteyebileceğiniz yaylalar arasında;  Garester Yaylası, Lapazan Yaylası, Şerah Köyü, Haldizen Yaylası,  Sera Gölü Yaylası, Şekersu Yaylası, Maçka-Kiraz Yaylası, Maçka-Mavura Yaylası bulunuyor.

Ağrı Trabzon Uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı'dan Trabzon'a ya da Trabzon'dan Ağrı'ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı'ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Trabzon uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı'ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü'ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Ağrı Trabzon uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.