Çok ucuz fiyatlarla Antalya Isparta uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya'dan Isparta'ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Isparta otelleri de web sitemizde. Uygun tatil fırsatları ile çok ekonomik Isparta uçak bileti de TatilCity.NET'de..

Isparta Otelleri

altıngöl otel ısparta e1551526052974 500x300

Altıngöl Otel Isparta Türkiye

0 görüşler

Göl manzaralı  olan otel Eğirdir'in rutubetsiz, muhteşem serin havasıyla , bozulmamış doğasıyla sizleri bekliyor.

ortalama fiyatı200TL SEÇİN
Önder Otel 1 500x300

Önder Otel Isparta Türkiye

0 görüşler

Önder Otel Tokat Erbaa'da ekonomik ve konforlu bir otel.

ortalama fiyatı180TL SEÇİN
Sirene Davras Hotel 1 e1548675972420 500x300

Sirene Davras Hotel Isparta Türkiye

0 görüşler

Isparta  Davraz bölgesinde bulunan tesis tam pansiyon konseptinde çalışmaktadır. Sirene Davras Hotel Isparta Havalimanı'na  50 km, Antalya Havaliman'na 120 km, Isparta şehir meerkezine ise 25 km uzaklıktadır.

ortalama fiyatı700TL SEÇİN

Isparta'da yapılacak şeyler

Isparta'a gitmeyi düşünenlere tüyolar.. “Isparta'da Yapılacak Şeyler” bu şehrin bilinmezlerini anlatıyor. Bu bilgiler az diyenler için de Isparta gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Isparta ucuz uçak bileti

Antalya Isparta uçak bileti al!

Sizde Antalya‘dan Isparta'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta'da nerelere gidebiliriz?

Antalya Isparta Uçak Bileti 300x169

Antalya Isparta Uçak Bileti

Gül ve lavanta diyarı Isparta, Türkiye'de gidilmesi gereken turizm kentlerinden biridir. Göller yöresinde bulunan Isparta'da birçok doğa harikası görmek mümkündür. Uluslararası bir öneme de sahip olan Eğirdir Gölü insanı cezbeden bir güzelliğe sahiptir. Eğirdir Gölü'nde  macar ördeği, patka, sakarmeke, küçük karabat, tepeli patka, elmabaş gibi türüne pek fazla rastlanmayan su kuşları bulunmaktadır. Eğirdir Gölü'ne 24 kilometre uzaklıkta bulunan Kovada Gölü'de pek çok ağaç ve hayvan çeşitliliğine sahip olmakla bilinir. Kovada Gölü aynı zamanda Milli Park özelliği taşır. Zakkum ağaçları eşliğinde huzura doyabileceğiniz Yazılı Kanyonda kentte gidilmesi gereken yerler arasındadır.

Yılın belli dönemleri etrafına inanılmaz bir görsel şölen sunan lavanta vadilerini görmeden Isparta'dan gitmemelisiniz.  Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta tarlaları yöre halkının geçim kaynağıdır. Isparta'ya kış mevsiminde gidecekseniz Eğirdir Gölü manzarasına karşı kayak yapabileceğiniz Davraz kayak merkezine mutlaka uğramalısınız. Özellikle son yıllarda yerli ve yabancı birçok turist tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

Şehirde Aya Baniya Kilisesi, Antiocheia Antik Kenti,  Uluborlu Kalesi de görülmeye değer yerler arasındadır.

Antalya Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Antalya Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Gazipaşa Havalimanı, Alanya'ya 40 km uzaklıkta bulunmakla beraber bir diğer adı da Alanya Gazipaşa Havalimanı‘dır. Meşhur ATÜ duty free mağazasına da ev sahipliği yapan Gaziapaşa Havalimanı uluslararası bir havalimanıdır. Havalimanı içerisinde yolcuların yemek yiyebilecekleri büfe, restoran ve kafeler bulunmakla beraber Antalya Gazipaşa Havaalanı iç ve dış hatlar terminallerinde döviz bürosu da mevcuttur. Ayrıca ücretsiz İnternet erişimi, sağlık merkezi ve ATM'ler de yine terminal içerisinde bulunmaktadır. Web sitemizde ucuz Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti de aranır. Antalya”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti

gazipasa airport 300x225

Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti

Antalya Gazipaşa Havaalanı, Türkiye'de altından karayolu geçme özelliğine sahip olan ilk havaalanıdır. Havaalanının yapımı ise 1998  senesinde tamamlanmış olmakla beraber halka hizmete açılması biraz zaman almıştır. Bazı aksaklıklar nedeniyle açılışı ertelenen havaalanı 2009 senesinde TAV tarafından ihalenin kazanılması ile beraber tam manası ile hizmete girmiştir. Havaalanı oldukça modern bir yapıya sahip olup içerisinde pek çok tesisi barındırmaktadır.

Antalya Gazipaşa Havaalanı Ulaşım

Havaalanında yolcuların güvenliklik ve konforlu olmasına dikkat edilmiş ve bu bağlamda güvenlik önlemleri konusunda oldukça titiz davranılmıştır. Antalya Gazipaşa Havaalanı şu anda bile sürekli bir gelişim içerisindedir. Antalya Gazipaşa Havaalanı hem iç hem de dış hatlar olarak hizmetini sürdürmektedir. Şehir merkezine ise ortalama 40 dakikalık bir mesafededir.

Antalya Gazipaşa Havalimanı ucuz uçak bileti

Alanya'ya 40 km mesafede olan Antalya Gazipaşa Havaalanı'nın hem iç hem de dış hatlarında toplu taşıma araçları bulunmakta ve Alanya merkeze ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca havalimanı taksileri, araç kiralama firmaları, havayolu transfer hizmetleri ve HAVAŞ otobüsleri ile yolcular gayet pratik bir şekilde gitmek istedikleri merkezlere varmaktadırlar. Hangi seyahat yöntemi seçilirse seçilsin gidilecek yere maksimum 1 veya 1,5 saat içerisinde ulaşılmaktadır. Kısaca Antalya Gazipaşa Havaalanı'ndan her nereye gidilecek olursa olsun merkezi tüm yerlere ulaşım kolaylığı bulunmaktadır.

Ucuz Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET'de Antalya Gazipaşa Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Antalya'dan uçmak isteyen yolcular ucuz Antalya Gazipaşa Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Antalya Gazipaşa Havaalanı Lokasyon

Antalya Gazipaşa Havalimanı içinden de Antalya Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Web sitemizde ucuz Isparta Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti de aranır. Isparta”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye'nin gül yetiştiriciliği ile bilinen şehri Isparta'da yer alan Isparta Süleymen Demirel Havalimanı,  şehir merkezine 30 kilometrelik bir mesafe yer almaktadır. Havaalanı 1997 yılında hizmete girmekle beraber uluslararası trafiğe açıktır. İç ve dış hatların bulunduğu havaalanında ayrıca eğitim kurumları tarafından pilotluk eğitimi de verilmektedir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı sivil kategoride olmakla beraber gelecek dönemde askeri olarak da kullanıma açacak.

 Süleymen Demirel Havalimanı uçak bileti

ısparta1 300x300

Süleymen Demirel Havalimanı uçak bileti

Haftanın 6 günü boyunca Süleymen Demirel Havalimanı‘ndan İstanbul'a karşılıklı seferler sürmektedir. Perşembe haricinde diğer tüm günler direkt olarak uçuş bulmak mümkündür. Ancak ucuz ucuz Isparta otobüs bileti ile diğer şehirlerden aktarmalı uçuşlar da mevcuttur. 1997 yılından beri sivil havacılığın hizmetinde olan havalimanı şehir merkezine 30 km mesafededir.

Süleymen Demirel Havalimanı Ulaşım

Havalimanında iç hem de dış hatlar terminal binası bulunmakla birlikte, 3000×45 metre boyutlarında bir pisti mevcuttur. İç ve dış hat terminal binaları ortak kullanımdadır.   Binanın yolcu kapasitesi 1.5000.000 yolcu dolaylarındadır. Havalimanı bununla beraber farklı okulların pilotaj eğitimlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta yolculuklarında rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Havalimanının ilk temeli dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından yapılmış olduğn 1994 senesinde hizmete başlamıştır. Burdur'a 30, Antalya'ya 140 km measfede konumlanmaktadır.

 Süleyman Demirel Havalimanı ucuz uçak bileti

Oldukça donanımlı bir yapıya sahip olan Süleyman Demirel Havalimanı‘nın ayrıca kargo terminali ve 100 araç kapasiteli bir otoparkı bulunmaktadır. Hem hızlı hem de keyifli bir yolculuk için Süleyman Demirel Havalimanı oldukça kullanışlı bir havalimanı olarak öne çıkmaktadır.

Havalimanına ulaşma için ise pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birisi taksi ile ulaşımdır. Bir diğer ulaşım aracı olarak araç kiralama tercih edilebilir. Ayrıca belediye otobüsleri de havalimanına ulaşımı sağlamak için alternatif olmaktadır.

Ucuz Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET'de Süleyman Demirel Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Isparta'dan uçmak isteyen yolcular ucuz Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Isparta Süleyman Demirel Havaalanı Konumu

Antalya Isparta uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.