Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Kastamonu’ya  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 45 dakikadır.

Dalaman Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Kastamonu  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Kastamonu Uçak Bileti

Dalaman Kastamonu Uçak Bileti

Tarihin pek çok dönemine tanıklık eden Kastamonu, Batı Karadeniz Bölgesinin tabiatı güzelliği ve kültürel özellikleri ile öne çıkan bir şehridir. Milattan önceki dönemlerde aktif bir yaşamın başlayıp, günümüze kadar gelen tarihsel süreç içinde bir zenginlik kazanan şehir birçok uygarlığı misafir etti. Özellikle milattan önce 65 yılından kalma buluntuları ile dikkatleri toplayan Kastamonu, tarihsel bir yolculuğa çıkmanıza olanak sağlar. Bulunduğu bölgenin pek çok özelliğini bünyesinde barındıran yerleşim; milli parkları, kayak merkezleri, ülkemizin en uzun ve berrak plajları, gizli koyları ile de yaz mevsiminde yoğun bir turizm kapasitesine sahiptir.

Karadeniz’in hırçın dalgalarından son derece uzakta olan Cide, muhteşem güzellikteki sakin sahilleri ile ilgi çekicidir. Eski dönemlerinde Amazon kadınlarının yaşadığı ve korsanların gizlendiği yer olarak bilinen Gideros Koyu, arkeolojik açıdan da büyük önem taşır. Huzur dolu ve göz alıcı doğası ile yaz aylarının daimi adreslerinden biri olan koy, çeşitli flora türleri ile de oldukça hoş bir ambiyans sunar. Cide’de konaklamak adına bölgenin karakteristik özelliğini yansıtan pek çok pansiyon ve otel bulabilirsiniz.

Dalaman Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca,

Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Dalaman Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.