Çok ucuz fiyatlar ile Elazığ Kütahya uçak bileti TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Elazığ'dan Kütahya'ya direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 8 saat 15 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Kütahya otelleri de Tatil City'de.. Ucuz tatil arayanlara kampanyalar ile uygun fiyatlı Kütahya uçak bileti web sitemizde!

Kütahya Otelleri

Kütahya'da yapılacak şeyler

Kütahya'ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Kütahya'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Kütahya gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Kütahya ucuz uçak bileti

Elazığ Kütahya uçak bileti al!

Sizde Elazığ'dan Kütahya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya'da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Kütahya Uçak Bileti 300x199

Ülkemizin en eski kentlerinden olan Kütahya, Ege Bölgesinin İçbatı Anadolu Bölümünde yer alır. Sahip olduğu termal su kaynakları, şehir içinde yer alan taşınabilir veya kalıcı çini işlemeleri ile ilgili sanatları, tarihi camileri, müzeleri ile ilgi çekici bir şehir olan Kütahya, doğal güzelliği ile de Türkiye'de görülmesi gereken şehirler arasında yerini alır.

Kütahya sınırları içinde yer alan Domaniç Ormanları, ülkemizin en dikkat çekici doğal güzellikleri arasındadır. Dünyada yalnızca bu ormanda bulunan bitki türleri ile de farklı bir özelliğe sahip olan Domaniç, yılın dört mevsimi farklı renklere bürünür.

İki katlı bir mimariye sahip olan Kütahya Saat Kulesi, şehir merkezinde yer alır. Şehrin simgelerinden biri haline gelen saat kulesi, oldukça eski bir tarihe sahiptir. Germiyan, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı izleri görülen kale, antik çağlardan günümüze kadar gelen bir eserdir. Hisar Tepesinde bulunan kalenin Evliya Çelebi'ye göre 70 burcu vardır. Kütahya Kalesi dış surlar, Kale-i sagir ve Kale-i Bala olmak üzere üç bölümden oluşur.

Ülkemizde eşsiz bir mimariye sahip olan Kütahya Çinili Cami, özenle seçilen iç ve dış işlemeleri ile şehirde görülmesi gereken nadide güzellikte bir yapıdır.

Elazığ Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı'nda beklerken kafe, restoran ve ATM'lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ'ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ'ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Elazığ Kütahya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı