Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Siirt uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ'dan Siirt'e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 25 dakikadır.

Elazığ Siirt uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Siirt'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Siirt uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Siirt'e nerelere gidebiliriz?

Elazığ Siirt Uçak Bileti 300x200 Elazığ Siirt Uçak Bileti

Elazığ Siirt Uçak Bileti

Dört mevsimin de en güzel şekilde yaşandığı Siirt, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Oldukça ilginç yöresel damak zevkini yansıtan şehir, gezilecek noktaları ile de dikkat çekicidir.

Siirt Ulu Cami, Selçuklu Sultanı Mugiziddün Mahmut tarafından 1129 yılında yapılmıştır. Siirt'in en eski yapılarından biri olan Ulu Cami, özellikle minare kaidesindeki kitabesi ile tarihseverler tarafından ilgi çekicidir.

Baykan ilçesinde yer alan Veysel Karani Türbesi, günümüze kadar pek çok restorasyon çalışmaları ile modern bir hale getirilmiştir. Her yıl 16 ve 17 Mayıs tarihleri arasında farklı etkinlikler düzenlenen türbe, iç ve dış mimarisi ile de şehrin önemli yapılarından biridir.

Yörenin değerli bir mirasını oluşturan Finik Kalesi, özellikle Osmanlı'nın son dönemlerinde devletin önemli bir savunma merkezi olması açısından aktif olarak kullanılmıştır. Siirt Eruh kara yolu üzerindeki Botan Çayı kıyısında yer alan Sağlarca Kaplıcasının romatizma, deri, sinir hastalıkları, solunum yolu, kas yorgunluğu, eklem ve kireçlenme gibi pek çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinir. Şehir merkezine yer alan Şeyh Muhammed Kazım Türbesi, İbrahim Hakkı Hazretleri ve Şeyh-ul Hazin Hazretleri bölgenin önemli inanç merkezleri arasındadır.

Elazığ Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Siirt uçak bileti satın alınabiliyor.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, Türkiye'yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara'ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM'ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı'na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Siirt Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Elazığ Siirt uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı