Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum'dan Kütahya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 50 dakikadır.

Erzurum Kütahya uçak bileti al!

Sizde Erzurum'dan Kütahya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya'da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Kütahya Uçak Bileti 300x169 Erzurum Kütahya Uçak Bileti

Erzurum Kütahya Uçak Bileti

Evliya Çelebi'nin doğum yeri olan Kütahya, Ege Bölgesinin İçbatı Anadolu Bölümünde bulunur. Termal su kaynakları ile yıl içinde yerli ve yabancı çok sayıda turist çeken şehir, tarihi ve güzel sanatları ile de adını duyuran kentlerden biridir.

Türkiye'nin en güzel ormanlarından biri olan Domaniç, dört mevsimde birbirinden güzel renklere ev sahipliği yapar. Kütahya sınırında yer alan Domaniç Ormanları benzersiz bir floraya sahiptir. Bu özelliği ile dünya üzerinde yalnızca bu bölgede görülen bitki ve ağaç türlerine de kucak açar.

Ege Bölgesi, ülkemizde antik kentlerin yoğunlukta olduğu yerdir. Aizanoi Antik Kenti, Penkalas Irmağının yanında kuruludur. İsmini Azan isimli mitoloji kahramanından alan kent, Efes Antik Kenti ile çağdaştır.Antik kentin tarihi M. Ö. 3000'li yıllara kadar dayanır. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklara sahne olan yerleşim yeri, günümüzde önemli bir tarihi değerdir.

70 burca sahip olan Kütahya Kalesi, toplamda üç bölümden meydana gelir. Hangi tarihte yapıldığı bilinmeyen kale Hisar Tepesinde yer alır. Kütahya Kalesinde Bizans, Osmanlı, Selçuklu ve Germiyan izleri görülür.

Erzurum Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum'da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı'ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi'ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı'nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı'nda beklerken kafe, restoran ve ATM'lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ'ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ'ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Erzurum Kütahya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı