Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum'dan Malatya'ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Bütçenize uygun Malatya otelleri Tatil City'de. Ucuza uçmak isteyenlere ise Malatya uçak bileti içinde fırsat var!..

Malatya Otelleri

Malatya'da yapılacak şeyler

Malatya'ya gideceğim diyenlere bilgiler… Malatya gezilecek yerler rehberi sizler için hazırladık.

tatil city

Malatya ucuz uçak bileti

Erzurum Malatya uçak bileti al!

Sizde Erzurum'dan Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Malatya Uçak Bileti 300x200 Erzurum Malatya Uçak Bileti

Erzurum Malatya Uçak Bileti

Şehir merkezinde ve çevresindeki güzellikler ile görenleri cezbeden Malatya, ilgi çekici bir tarihe ev sahipliği yapar. Kültürü ve tarihinin yanı sıra kent, doğal güzelliği ile de görülmeye değerdir.

Türkiye'de en büyük höyüklerden biri olan Arslantepe Höyüğü, Orduzu'da yer alır. Kara Kaya Barajının batı kısmındaki höyükte ilk olarak arkeolojik kazılar 1932 yılında Fransızlar tarafından başlatıldı. Ardından 1960 yıllarında İtalyanlar tarafından devam edilen kazılar neticesinde iki aslan ve bir kral heykeli ele geçirildi. Bu önemli eserler günümüzde Ankara'da bulunan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde sergilenir. Değerli kalıntıların yanı sıra bölgede kaliteli metal eserler, yüzyıllar öncesine ait tapınak, farklı medeniyetler tarafından kullanılan mühür baskılar ve kerpiç sarayda gün yüzüne çıkarıldı.

Türkiye'nin ikinci en büyük barajı olan Kara Kaya Baraj Gölü, yakın tarihte kültür ve turizm bölgesi ilan edildi. Aynı zamanda barajın üstünde bulunan raylı sistem hattı ise, ülkemizin en uzun demir yolu köprüsü özelliğine sahiptir. Barajda yürütülen feribot çalışmaları neticesinde gezilmeye elverişli olan bölge, Malatya'nın turizm noktalarından biridir.

Erzurum Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum'da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı'ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi'ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı'nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Erzurum Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı