Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir'den Ağrı'ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

Ucuz Ağrı otelleri içinden en kalitelisini ve en ekonomik olanlarını seçtik. Ayrıca Ağrı uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ekonomik!

Ağrı Otelleri

grand canes hotel 1 e1542966880464 500x300

Grand Cenas Hotel Ağrı Türkiye

0 görüşler

Ağrı  Şehir merkezine arabayla sadece 10 dakika uzaklıktadır.  Grand Cenas Hotel bölgedeki en konforlu oteldir. 24 saat açık resepsiyon hizmeti, ücretsiz özel otoparkı, kapalı havuzu, saunası ve Türk hamamı bulunan otelin sade dekorlu odaları ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir.

ortalama fiyatı220TL SEÇİN

Ağrı'da yapılacak şeyler

Ağrı'ya gitmek isteyenlere özel bilgiler. Ağrı gezi rehberi detaylı olarak şehri anlatıyor.

tatil city

Ağrı ucuz uçak bileti

Eskişehir Ağrı uçak bileti al!

Sizde Eskişehir'den Ağrı'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı'da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Ağrı Uçak Bileti 300x200

Eskişehir Ağrı Uçak Bileti

Ülkemizin en soğuk şehirlerinden biri olan Ağrı, Türkiye'nin en yüksek dağına sahiptir. Özellikle kış turizmi için Türkiye ve dünya genelinde ilgi gören Ağrı, barındırdığı kültürel tarihi ile de oldukça ilgi çekicidir. Köklü bir geçmişe kucak açan şehir, farklı medeniyetlere ait çeşitli yapılara ev sahipliği yapar. Tarihsel değerin ve tabiat güzelliğinin harmanlandığı şehir, görülmeye değer bir turizm merkezidir.

5165 metre yüksekliğe sahip olan Ağrı Dağı, görkemli duruşu ile görenleri cezbeden bir güzelliğe sahiptir. Ağrı Dağında kayak turizminin yanı sıra tırmanış ve dağcılıkta yapılabilir.

Meya (Günbuldü) Mağarası, Ağrı'nın Diyadin ilçesinde yer alır. Adını bulunduğu Meya Köyünden alan mağara, sarp kayalıklara insan eli ile oyulan odalardan ve pencerelerden meydana gelir. Eski bir yapı olan Meya Mağarasında farklı dönemlere ve medeniyetlere ait pek çok kalıntı vardır. Yapıldığı dönemlerde mağara tapınak ve ibadet merkezi olarak hizmet vermesi ile bilinir.

Küçük ve büyük olmak üzere şehirde iki adet Ağrı Dağı bulunur. Küçük Ağrı Dağı sınırı içinde yer alan Buz Mağarası Hallaç Köyüne bağlıdır. İlgi çekici bir ambiyansa sahip olan mağara, bölgenin turizm merkezlerinden biridir.

Eskişehir Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Ağrı uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı