Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Aydın uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir'den Aydın'a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

Çok uygun fiyatlı Aydın otelleri de Tatil City'de. Bütçe dostu tatil seçenekleri ile çok ucuz Aydın uçak bileti buradan bulabilirsiniz.

Aydın Otelleri

Aydın Hedef Dağ Hotel termal spa 7 Germancik Aydın
1 görüşler

Hedef dağ termal otel modern-klasik mimarisi, son derece iyi dekore edilmiş odaları ve uzman personeli ile sizi karşılamaya hazır. 

ortalama fiyatı139TL SEÇİN

Aydın'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… Sizler için detaylı Aydın gezilecek yerler almanağı hazırladık.

Tatil City

Aydın ucuz uçak bileti

Eskişehir Aydın uçak bileti al!

Sizde Eskişehir'den Aydın'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın'da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Aydın Uçak Bileti

Eskişehir Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Aydın gerek sahil kasabaları, gerekse şehir içinde yer alan arkeolojik ve etnografik değerleri ile ön plandadır. Ülkemizin yaz turizmi açısından oldukça verimli bir şehri olan Aydın, termal su kaynakları ile de oldukça ünlüdür. Kuşadası Söke ve Didim ilçeleri ülkemizin bahar ve yaz aylarında doluluk oranı oldukça yüksek yerleşim yerleridir.

Bir bölümü de Muğla sınırında yer alan Bafa Gölü, Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta yer alır. Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük Gölüdür. Önceden deniz ile bağlantısı bulunan göl zaman içinde Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar sebebi ile denizden 17 kilometre içeride yer alır. Dağlardan gelen kaynak sularından beslenen göl, aynı zamanda önemli göç yolları üzerinde bulunur. Bu nedenle kuş gözlem alanı olarak da kullanılır. Bafa Gölü'nün içinde  yer alan irili ve ufaklı adalarda eski çağlardan ve farklı medeniyetlerden kalma çok sayıda kale, kilise ve manastırın izi görülür. Aynı zamanda gölde su sporlarının yanı sıra kaya tırmanışı da yapılabilir.

Eskişehir Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler'de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın'a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı'nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Aydın Çıldır Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Eskişehir Aydın uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı