Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Denizli’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

Eskişehir Denizli uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Denizli  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Denizli Uçak Bileti

Eskişehir Denizli Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Ege’de bir kısmı ise Akdeniz Bölgesinde olan Denizli, sahip olduğu coğrafi özellikler itibarıyla oldukça ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Pamukkale Travertenleri sayesinde yurt dışı tanıtımlarında da sıklıkla adı geçen Pamukkale, ülkemizin en keyifli seyahat rotalarından biridir.

Türkiye’nin birçok bölgesinde yer alan termal su, Denizli’de kendini doğal bir güzellik eşliğinde sunar. Denizli şehir merkezine 20 kilometre mesafede bulunan Pamukkale Travertenleri, termal su kaynaklarının gün yüzüne çıkması ve ardından kimyasal tepkimeye girmesi sonucu oluştu. Kalsiyum karbonat çökeltisi ile kendini gösteren Travertenler, yılın dört mevsimi de şehrin en gözde turizm merkezi konumundadır. Büyüleyici bir güzelliğe ev sahipliği yapan bölge, yamaç paraşütü imkanı da sunar.

Pamukkale ile benzer özellikler taşıyan Karahayıt Kırmızı Su, Travertenlerin 5 kilometre güneyindedir. Taşıdığı mineraller bakımından oldukça faydalı bir suya sahip olan Karahayıt artritler, eklem ve romatizma ağrılarını iyileştirici etkiye sahiptir. Termal turizm bölgesinde yer alan Kırmızı Su etrafında konaklama için çok sayıda otel, müstakil ev ve pansiyon bulunur.

Eskişehir Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Eskişehir Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı