Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir'den Erzincan'a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

Eskişehir Erzincan uçak bileti al!

Sizde Eskişehir'den Erzincan'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan'da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Erzincan Uçak Bileti 300x200 Eskişehir Erzincan Uçak Bileti

Eskişehir Erzincan Uçak Bileti

Anadolu medeniyetinin hakim olduğu şehirlerden biri olan Erzincan, oldukça köklü bir tarihe sahiptir. 1050'li yıllarda Urartu ve Hititlere ev sahipliği yapan şehir, farklı medeniyetler tarafından yıllar boyunca kullanıldı. Günümüzde hala bu milletlerden kalma değerli izleri barındıran Erzincan, tarihsel özelliği ile oldukça dikkat çekicidir. Tarihi değerinin yanı sıra kent, doğal güzelliği ile de görülmeye değerdir.

Volkanik kayalardan meydana gelen Munzur Dağları, Toros Dağlarının bir uzantısını oluşturur. 3 bin metreyi aşan 10 adet zirveye sahip Munzur Dağı, Doğu Anadolu Bölgesinin batı bölümündeki en yüksek dağ zincirini oluşturur. Kaya habitatları ve dağ çayırları bulunan bölge flora açısında zengin bir toprağa sahip değildir. Heybetli bir görüntü çizen Munzur Dağları, bölgenin önemli merkezlerinden biridir.

Tarihte Urartu, Hitit, Bizans ve Osmanlı'nın hüküm sürdüğü Altıntepe Ören Yeri, ülkemizin gizli tarihine ışık tutan bir yerleşkedir. Üzümlü ilçesi sınırlarında yer alan ören yerinde farklı dönemlere ve uygarlıklara ait mezarlar, saray kompleksi, iç kale, surlar ve kale duvarları yer alır.

Eskişehir Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Eskişehir Erzincan uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı