Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Sinop uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir'den Sinop'a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 45 dakikadır.

Eskişehir Sinop uçak bileti al!

Sizde Eskişehir'den Sinop'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop'ta nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Sinop Uçak Bileti 300x200 Eskişehir Sinop Uçak Bileti

Eskişehir Sinop Uçak Bileti

Karadeniz'in en kuzey ucu olan Sinop, birbirinden güzel doğa manzaraları ile görenleri büyüleyici bir güzelliğe ev sahipliği yapar. Fiziki coğrafya özellikleri neticesinde şehir ada görünümündedir. Türkiye'de trafik ışıklarının olmadığı tek kent özelliğine sahip olan Sinop nüfusunun çoğunluğunu göçmenler oluşturur.

Uçsuz bucaksız Karadeniz manzarasına tanık olabileceğiniz İnceburun Feneri Sinop'un en güzel topraklarından biridir. Türkiye'nin kuzeydeki son toprağı olma özelliği ile de İnceburun oldukça ilgi çekicidir.

İlk çağlarda Sinop'a yerleşen kolonilerin kurduğu bir yapı olan Sinop Kalesi, şehrin en eski eserlerinden biridir. Bölgeye hakim olmak isteyen Kimmerler tarafından saldırı sonucu yıkılan kale, Pontus Devleti tarafından yeniden onarıldı. Sinop Kalesi günümüzdeki halini de bu dönemde aldı. Bizans ve Romalılar tarafından önemli bir üs olarak kullanılan yapı 1261 yılında Selçukluların eline geçti. Ardından kalenin savunmasını güçlendirmek amacı ile Selçuklular iç kale inşa etti.

Yalnızca Sinop'un değil, Türkiye'nin de en güzel manzaralarından birine sahip olan Hamsilos Koyu, büyüleyici atmosferi ile görenleri cezbeder. Deniz ve ormanın birleşiminden oluşan koy, yerli ve yabancı gezginlerin şehirde ilk uğrak yeridir.

Eskişehir Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Eskişehir Sinop uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı